OGŁASZAM KONIEC AKCJI.

CEL APELU OSIĄGNIĘTY!!!!!!!!!

Łza wzruszenia i brak słów, by dziękować!

Szanowni Państwo, Umiłowani w Chrystusie Siostry i Bracia!!!

Łza wzruszenia kręci się w oku i nie ma słów, by podziękować Tym wszystkim, którzy w ostatnich dniach z wielką wrażliwością serca i prawdziwą miłością ewangeliczną pośpieszyli na pomoc naszej imbramowickiej wspólnocie zakonnej w rzeczywistej potrzebie i skrajnie trudnej sytuacji materialnej… Jesteśmy pełne zdumienia, zaskoczenia i najwyższego uznania dla Państwa za solidarność społeczną oraz sprawność działania. W ciągu czterech dni otrzymałyśmy dużą ilość żywności, artykuły higieniczne i chemiczne oraz wielość ofiar pieniężnych, które już w tym momencie pokrywają wszelkie zaległe płatności dot. budowy i kosztów egzystencjalnych oraz zabezpieczają konieczny wkład własny do ostatniego etapu bieżącego remontu, dotowanego z Funduszy Europejskich w Małopolsce, który ma się zakończyć w tym roku.

W związku z tym – wzruszona do głębi tak niebywałą Dobrocią społeczną – OGŁASZAM KONIEC AKCJI „Nadzwyczajny apel przeoryszy Klasztoru Sióstr Norbertanek w Imbramowicach o pomoc”.

W imieniu własnym i całej mojej wspólnoty zakonnej wyrażam raz jeszcze uczucia najgłębszej wdzięczności wobec tych wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób okazali nam wsparcie i zapewniam o nieustannej pamięci modlitewnej we wszystkich intencjach Panu Bogu wiadomych, które aktualnie noszą w sercu.

Z wyrazami należnego szacunku i serdeczności,

s. Faustyna, Maria Przybysz
przeorysza imbramowicka